Kurz: Člověk a život

Porozumět sami sobě, opačnému pohlaví a dětem je pomyslným Svatým grálem života každého z nás. A jednou z nejtěžších životních disciplín dnešní doby je, jakým informacím můžeme věřit a o které se v životě opírat. Jednoznačně pravdivé informace nám však ukazuje Vesmír, Příroda anebo například lidské tělo a děti. Abychom se mohli začít orientovat v životě, musíme mít informace, které jsou pravdivé, spolupracující a fungující pro všechny stejně. A protože ve Vesmíru a v Přírodě vše spolupracuje se vším, tak na kurzu budeme společně objevovat spolupracující principy a spolupracující energie v našich životech na naší planetě Zemi.

vsm

Kurz je určen všem, kdo se zajímá o:

 
> Život (a chce si v něm porozumět)
> Komunikaci (jak mezi dospělými, tak s dětmi)
> Mezilidské vztahy (a jak si jako muž a žena porozumět)
> Děti (a jejich harmonický vývoj z pohledu holčičky a chlapečka)
> Zdraví (a jak si ho trvale udržet a opečovávat)
> Stav planety Země (a jak ji můžeme pomoci)

Z jakých informací budeme vycházet:

 
> Vesmír a Příroda
> Energie
> Genetika a lidské tělo
> Neuronová síť
> Bible, Buddhismus, Hinduismus a další

Místo konání (Praha):
SPINEZIO fyzioterapie
 

Způsob konání:
prezenčně
 

Termín kurzu:
18. až 19. června 2022 (9-17)

Max. počet účastníků:
15 osob
 

Cena kurzu:
2900,-
 

Přihlášení

Profil lektora

Dr. Petr Zahradník, Ph.D je fyzioterapeut, který pomáhá dospělým, aby je jejich těla nebolela, a miminkům, aby se dobře vyvíjela. Vystudoval obor fyzioterapie na FTVS – UK a pod vedením prof. Koláře úspěšně dokončil doktorát se zaměřením na funkční vztahy lidského pohybu. Získal zkušenosti i v zahraničí (Austrálie, Německo, Holandsko). 
V rámci svého komplexního přístupu vnímá, že stav mezilidských vztahů, komunikace anebo například přístup k dětem a k planetě Zemi úzce souvisí s bolestmi lidského těla a celkovou úrovní našeho zdraví. Tyto poznatky, zkušenosti a informace předává dále prostřednictvím veřejných přednášek a kurzů